"Мир недвижимости Украины"  ОбъявленияСвежие предложенияРассылка Архив Рейтинг НовостройкиРиелторы

Пропонуємо до продажу високорентабельний бiзнес-проект
в самому серцi Карпат поруч з ТК "Буковель"
---  Дуже чарiвнi краєвиди в оточеннi лiсопаркової зони!   ---
Iвано-Франкiвська область, село Поляниця.
--------------------------------------------------------------------------------------
До Вашої уваги представлено розпочате будiвництво готельного комплексу котеджного типу поруч з ТК "Буковель".
Будiвельний майданчик розташований на пiвденному схилi пагорба, в оточеннi лiсопаркової зони, що дає змогу насолоджуватися теплом сонця та чарiвними краєвидами в будь-яку пору року, та за рахунок близького розташування до 1R ТК "Буковель"-(500 м-у вiзуальнiй доступностi та 1150 м-в автомобiльнiй), Ви зможете оцiнити унiкальну атмосферу Карпат, спостерiгаючи за нiчним катанням.
• Обєкт, який ми Вам пропонуємо, знаходиться на вершинi, завдяки чому з даної дiлянки проглядається все село Поляниця (включно з ТК "Буковель"). Зелених насаджень на дiлянцi немає. Дiлянка має доступ до пiд'їзної дороги (що рiдкiсть для даного села).
До продажу пропонується: земельнi дiлянки загальною площею 0,7591 га з цiльовим призначенням: "Для будiвництва i обслуговування житлового будинку, господарських примiщень i споруд (присадибна дiлянка)" та пакет дозвiльної та проектної (передпроектної) документацiї для будiвництва котеджного комплексу.
• Був виконаний певний комплекс робiт та є в наяностi будiвельнi матерiали для продовження будiвництва. Для готельного комплексу розроблено iндивiдуальний дизайнерський проект з концепцiєю сiмейного вiдпочинку у виглядi 27-ми котеджних будиночкiв з власними терасами, дитячими та спортивними майданчиками, передбаченi spa-зони та басейни. Також наявнi передпроектнi пропозицiї готелю центрального багатоповерхового корпусу з номерами стандарт та напiвлюкс, конференцiйною залою, дитячим клубом та баром з панорамним видом на гори.
• Проект передбачає бунгало з власними басейнами та власною територiєю. В наявностi є рекламнi ролики i вiзуалiзацiї. Розроблений розрахунок окупностi проекту, як для забудiвника, так i для майбутнiх iнвесторiв (покупцiв котеджiв). На даний момент iде процес реєстрацiї торгової марки 'Villa Family Club'.
• Шикарнi краєвиди та близкiсть розташування до витягiв, дають земельнiй дiлянцi неабиякi переваги у створеннi елiтного вiдпочинку та вигiдних iнвестицiй. Вартiсть дiлянки 920 000 у.о.

Тел: (067) 342-26-68  Петро
Вiдео   Лендiнг   Написати листа
Реклама от "Мир недвижимости Украины" kl-b08x-1-9639-C-