<< Архив       ******* Заявки из регионов 04.09  *******      Заявки из Киева >>
 
Пропоную до продажу престижнi примiщення в центрi Iвано-Франкiвська
--- Примiщення торгово-офiсного комплексу в шикарному житловому будинку! ---

При подключенном интернете по нажатию этой ссылки откроется страница При подключенном интернете по нажатию этой ссылки откроется страница
м. Iвано-Франкiвськ, вул. Залiзнична.
Примiщення торгово-офiсного комплексу в шикарному житловому будинку з вишуканим архiтектурним рiшенням на перехрестi вул.Гаркушi та вул.Залiзнична загальною площею 791.7 кв.м. Комплекс складається з шести окремих примiщень, розташованих на першому, другому та пiдвальному поверхах. Висота 1-го поверху - 3,5 м, 2-го поверху - 3,2 м, пiдвального - 3 м. Напроти знаходиться привокзальний сквер. Можливий продаж кожного з примiщень окремо. За 160 м вiд комплексу знаходиться залiзничний вокзал та за 70 м - автовокзал, великий людинопотiк в даному районi мiста. Транспортна доступнiсть в будь-який куточок Франкiвська. Бiльшiсть примiщень передано в користування пiдприємцям, купуючи комплекс, отримуєте готовий бiзнес зi здачею нерухомостi в оренду. Вартiсть 850 000 у.о.
-------------------------------
Персональна сторiнка "Фотопрезентацiя", слайд-шоу" - www.mn.kiev.ua/vip/9616a.htm

Тел: (067) 342-26-68  Петро
Вiдео   Лендiнг   Написати листа
Этот регион   9616.htm   kl-b08y-1-9616-C-

Продам розкiшний офiс  в центрi Iвано-Франкiвська
--- Унiкальний за дизайнерським рiшенням  сучасний офiс! ---

м. Iвано-Франкiвськ, вул. Мазепи, 35.
Пропоную до Вашої уваги унiкальний за дизайнерським рiшенням шикарний сучасний офiс в стилi пентхаус в центрi мiста. Даний офiс являється багатофункцiональним робочим простором, в якому грамотно спланована кожна одиниця площi. Вiн вiдповiдає свiтовим стандартам корпоративного стилю, що надасть амбiцiйностi та статусностi Вашiй компанiї. Офiс загальною площею 277,6 кв.м, в яку входять двi тераси по 34 кв.м,  з яких вiдкривається чудовий краєвид на мiсто, мiське озеро та мiський парк Шевченка. Також є гараж загальною площею 23 кв.м, з прямим виходом в пiд'їзд до окремого лiфта. Офiс знаходиться на  11 поверсi та складається з 8 кiмнат, кухнi та санвузла. Зроблений дизайнерський ремонт, встановлена сучасна система опалення та iнверторна система кондицiонування, яка працює на обiгрiв та охолодження повiтря. Дорогi сучаснi офiснi меблi, конференц-зал, панорамнi вiкна, броньованi дверi, окремий вхiд, персональний лiфт, який зупиняється тiльки на одинадцятому поверсi, охоронна та пожежна сигналiзацiї. Поруч вся необхiдна iнфраструктура, 5 хв. пiшки до центру, та зручна транспортна розв'язка.
-------------------------------
Персональна стoрiнка "Фотопрезентацiя", слайд-шоу - www.mn.kiev.ua/vip/9626a.htm

Тел: (067) 342-26-68  Мельник Петро
Вiдео   office-mazepi.if.ua   Написати листа
Этот регион   9626.htm   kl-b08x-1-9626-C-