<< Архив       ******* Заявки из регионов 07.08  *******      Заявки из Киева >>
 
Продам примiщення в центрi мicта Калуш
--- Готовий бiзнес. Великий торговий зал, транспортна розв'язка! ---

При подключенном интернете по нажатию этой ссылки откроется страница При подключенном интернете по нажатию этой ссылки откроется страница
Iвано-Франкiвська область, м. Калуш, бульвар Незалежностi, 2.
Продаю примiщення, готовий бiзнес в центрi м. Калуш. В примiщеннi ремонт, автономне опалення, енергозберiгаючi вiкна. Великий торговий зал та окремi допомiжнi примiщення загальною площею 839,7 кв.м. А також мiсця для тимчасового зберiгання авто, окремi пiд'iзди для розвантаження та завантаження габаритного товару. Вартiсть 1000 у.о./м.кв.
-------------------------------
Персональна стoрiнка "Фотопрезентацiя", слай -шоу - www.mn.kiev.ua/vip/9603a.htm

Тел: (067) 342-26-68  Мельник Петро
Вiдео   Лендiнг   Написати листа
Этот регион   9603.htm   kl-b08x-1-9603-C-

Продам розкiшний офiс  в центрi Iвано-Франкiвська
--- Унiкальний за дизайнерським рiшенням  сучасний офiс! ---

м. Iвано-Франкiвськ, вул. Мазепи, 35.
Пропоную до Вашоi уваги унiкальний за дизайнерським рiшенням шикарний сучасний офiс в стилi пентхаус в центрi мiста. Даний офiс являється багатофункцiональним робочим простором, в якому грамотно спланована кожна одиниця площi. Вiн вiдповiдає свiтовим стандартам корпоративного стилю, що надасть амбiцiйностi та статусностi Вашiй компанii. Офiс загальною площею 277,6 кв.м, в яку входять двi тераси по 34 кв.м,  з яких вiдкривається чудовий краєвид на мiсто, мiське озеро та мiський парк Шевченка. Також є гараж загальною площею 23 кв.м, з прямим виходом в пiд'iзд до окремого лiфта. Офiс знаходиться на  11 поверсi та складається з 8 кiмнат, кухнi та санвузла. Зроблений дизайнерський ремонт, встановлена сучасна система опалення та iнверторна система кондицiонування, яка працює на обiгрiв та охолодження повiтря. Дорогi сучаснi офiснi меблi, конференц-зал, панорамнi вiкна, броньованi дверi, окремий вхiд, персональний лiфт, який зупиняється тiльки на одинадцятому поверсi, охоронна та пожежна сигналiзацii. Поруч вся необхiдна iнфраструктура, 5 хв. пiшки до центру, та зручна транспортна розв'язка.
-------------------------------
Персональна стoрiнка "Фотопрезентацiя", слайд-шоу - www.mn.kiev.ua/vip/9598a.htm

Тел: (067) 342-26-68  Мельник Петро
Вiдео   office-mazepi.if.ua   Написати листа
Этот регион   9598.htm   kl-b08x-3-9598-C-